KezdőlapRólunkRegisztrációKapcsolatPályázat
X

ABRONCSGYÁRTÓ OPERÁTOR KARRIER
Partner cégünk számára abroncsgyártó operátor munkakörre
keresünk munkavállalókat. A munkavégzés helye: Gyöngyöshalászi.
Lakhatási és bejárási támogatás érhető el a messziről
érkezőknek, emellett rengeteg bónusz is jár a munkavállalónak.

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ

versenykepesfizetes.png
VERSENYKÉPES JÖVEDELEM
 karrier.png
HOSSZÚTÁVÚ KARRIER
juttatasok.png
BÓNUSZOK

Feladatok

feladatok.png
  • Gépek és eszközök beállítása, működtetése
  • A gyártási folyamatok követése
  • A nyersanyagok átvétele, mozgatása
  • A karbantartási folyamatokban való részvétel
  • A munkaterület rendjének és biztonságának a fenntartása

Elvárások

elvarasok.png
  • Legalább általános iskolai végzettség
  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség, önálló munkavégzés

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Napi egyszeri meleg étkezés
  • Költözési és lakhatási támogatás albérlet esetén 60 km-en túlról érkezőknek
  • Ingyenes szállás biztosítása kollégiumi elhelyezés esetén
  • Havi egyszeri hazautazás térítése
  • Ingyenes vállalati buszjárat
  • Saját gépkocsi használat esetén munkába járási támogatás
  • Csatlakozási bónusz
  • Hűség bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Teljesítmény bónusz
  • Hosszútávú munka és karrierlehetőség

LÉPJEN KAPCSOLATBA VELÜNK

iroda.png
Iroda
3530 Miskolc,
Széchenyi u. 26.
 email.png